İYİ DE ARSLAN SOSYAL DEMOKRAT NE DEDİ?

Demokrasi üzerine genellemeli laf ebeliği dışında tıpkı daha önce CHP'nin Taksim Mitingi'ndeki gibi:- "Darbeciler" öznesi ardına gizlenerek mevcut İslamist diktatörlüğe karşı ismen hiçbir eleştiri getirmedi,

- Olağanüstü hal zulmünü ağzına almadı,

- Kürdistan'da süregelen imha savaşına, Ermeni, Asuri, Rum soykırımlarının inkarına karşı tek kelime dahi söylemedi,

- Kürt sorununun çözümünden yana hiçbir öneri getirmedi.

- Ergenekon, Balyoz ve Casusluk davalarını ismen zikrederek bunlardan mağdur olan subayların hak ve itibarlarının iadesini isterken, geçmiş dönemin en büyük adli skandallarından biri olan KCK davalarının adını dahi anmadı.

- Medyanın 15 Temmuz darbe girişimine karşı tavrını överken, Tayyip diktasının muhalif basına, gazetecilere, akademisyenlere, sanatçılara karşı yıllardır uygulayageldiği baskıların sözünü dahi etmedi.

- Avrupa ülkelerindeki Tayyip'çi çetelerin ve onların emrindeki Türk diplomatik misyonlarının muhalif göçmenlere ve sürgünlere tehditleri de ağzına almadı.

Tüm CHP'lilerin ve de yeniçerili, mehterli, Kuran tilavetli, dualı, üniformalı ve de idam talepli bu sahte "demokrasi" gösterisini destekleyen diğer kuruluşların "demokrasi gazası" mübarek olsun! 

Türk-İslam Sentezi Cemahiriyesi'nin başı ve Kürt kırımcısı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başkomutanı Tayyip Sultan'ın önderliğindeki demokrasi seferinde yolları açık olsun! (Info-Türk, 7 Agustos 2016)