Almanya'nın Münih kentinde yaşayan ve kendisini bir 'kahin', 'falcı' ve 'medyum' olarak tanıtarak geçimini sağlayan erken emekli ve elektrik mühendisi olan Serkan Ö., isimli adamın 5 milyon euro civarında para doladırdırdığı dava başladı. 

Erdoğan TOGG hediye etmişti: 250 milyon Euro kaptırdı Erdoğan TOGG hediye etmişti: 250 milyon Euro kaptırdı

 Münih'te yaşayan başarılı bir girişimcinin zengin eşi kadından ve başka kişilerden 2011 yılından bu yana toplam 5 milyon euro aldığı belirtilen adam, önceki gün hakim karşısına çıktı. Mahkeme Serkan Ö.'ye 62 suçlama yöneltti. Birinci duruşmaya katılan Serkan Ö. 7 yıla kadar hapis cezası ile yargıldığı mahkemenin ikinci duruşmasına katılmayarak sırra kadem bastı. Yetkililer Serkan'ın beklenen hapis cezasından kaçmak için Türkiye'ye gitmiş olabileceğinden şüpheleniyor. 

Bild gazetesi Serkan'nın elde ettiği paralarla Türkiye'de lüks bir yaşam sürdüğünü öne sürdü. Gazete, Serkan'ın Antalya'da lüks teknelerde ve jet ski üzerindeki pozlarını paylaşarak burada güzel bir hayatı olduğunu yazdı. 

EŞİ DE AYNI DAVADA YARGILANIYOR

Serkan Ö. ile Alman kadından gelen ödemelerin bir kısmının eşinin hesabına yatırılması nedeniyle eşi Süreyya Ö. de ticari dolandırıcılıkla da suçlanıyor.