Etkinliklere Saadet Partisi grup başkanvekili İstanbul milletvekili Bülent Kaya, Saadet Avrupa MYK üyesi İbrahim Gümüşoğlu, Hamburg Bölgesi temsilcisi Salih Demirci ve yerel yöneticiler eşlik etti.

Hamburg'taki çeşitli STK, siyasi parti temsilcileri ve yerel basın mensuplarının katıldığı toplantıda konuşan Saadet Partisi milletvekili Kaya, AKP hükümetini işaret ederek "iktidarın yurt dışındaki vatandaşlara verdiği sözlerin en kısa sürede gerçekleşmesinin takipçisi olacağız" dedi.

'YURT DIŞINDAKİ VATANDAŞLARA VERİLEN SÖZLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ'

Oscar'a aday yönetmen Çatak, figüran oyuncu arıyor Oscar'a aday yönetmen Çatak, figüran oyuncu arıyor

Konuşmasında Saadet Partisi meclis grubu olarak AKP iktidarının yanlış politikalarını eleştirmeye devam edeceklerini, öte yandan doğru yapılan işlere de destek vereceklerini söyledi. Ayrıca iktidarın yurt dışındaki vatandaşlara yönelik verilen sözlerin en kısa sürede gerçekleşmesinin takipçisi olacaklarını belirtti. Programda katılımcıların sorularını yanıtlayan Bülent Kaya, sorunların çözümü noktasında azami çabayı gösterecelerini söyledi.

Daha sonra DİTİB Nord Din Ateşesini ziyaret eden heyet yetkililerden bilgi aldı. Bülent Kaya, bir süre vatandaşlarla sohbet etti.

Saadet Hamburg temsilciliğinin gerçekleştirdiği hafta sonu etkinlikleri Milli Görüş camiasının önde gelen isimlerini ziyaretiyle sona erdi.