Berlin'de Türkiye-Hollanda maçı sonrası 64 soruşturma Berlin'de Türkiye-Hollanda maçı sonrası 64 soruşturma

Dünyanın bir çok ülkesine veri güvenliği, çok faktörlü kimlik doğrulama, erişim yönetimi ve Güvenli Süper App çözümleriyle hizmet veren iş adamı İsmet Koyun’un KOBIL şirketi, Almanya’yı dijitalleştirmeye başladı.

Bir süre önce Başbakan Olaf Scholz ile buluşan ve Berlin’de, ülkenin yeni çağa ayak uydurması ve dijitalleşme için görüşme teklifi alan Koyun, işe Worms Kenti’nden başladı.

İSTANBUL SENİN’İ YAPMIŞTI

İstanbul Senin adlı ilk şehir SüperApp’ini hayata geçiren Koyun’un şirketi KOBIL, Worms Kenti’ni de „Güven Şehir SüperApp“ kapsamına aldı. Worms Anakent Belediye Başkanı Adolf Kessel ve ekibi tarafından, yeni başlayacak proje tanıtıldı. Temmuz ayında, tüm kent yeni dijital platformda buluşacak ve her türlü dijital güvenliğin dışında, şehirdeki her hizmet, yatırım, kültür, iş hayatı, günlük hayattaki her şeye erişim „City App“le mümkün olacak. KOBIL myCity Worms adlı uygulama şehrin tüm dijital servislerini tek platformda birleştirecek.

KOBIL’le dijitalleşen Worms Kenti Belediye Başkanı Adolf Kessel (sağda), İsmet Koyun’a (soldan ikinci) teşekkür etti.

100 MİLYON KULLANICI VE KOYUN'A TEŞEKKÜR

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Koyun, „500 kişilik ekibimiz ile aralarında Türkiye’nin de olduğu 5 ülkede çalışıyoruz. 5 binden fazla şirket ve 100 milyondan fazla kullanacının dijital güvenliğini sağlıyoruz“ dedi.

Belediye Başkanı Kessel ise, „Bize bu konuda altı tane teklif geldi. Uzun süre inceledik, en iyisi KOBIL’de ve onu tercih ettik“ dedi ve İsmet Koyun’a teşekkür etti.

BUNDESTAG’I O KORUYOR

KOBIL, Almanya’da ve Türkiye’de bir çok kurum ve kuruluşa dijital güvenlik sağlıyor. Dijital güvenlik sistemleri, hackerler ve özellikle Rus siber saldırılarına karşı oldukça önemli. Bunların arasında Alman Federal Meclisi de bulunuyor. Raiffeisen, DATEV, Migros Bank, Societe Generale, Airbus, VAKIFBANK ve AKBANK gibi kurumlar da, KOBIL hizmetlerinden yararlanıyor.