Fulya OMAÇ / Urla – İZMİR

İzmirliler ve spiritüel alana ilgi duyanlar geçtiğimiz hafta sonu ilki gerçekleşen ‘’İçindeki Arayış Workshopfest’’ etkinliğinde, geçirdikleri farklı birkaç saatte ruhlarını farklı bir yolculuğa çıkardılar.

Evrenin dili sevgi ve matematik

Urla Çuha Bahçe’de Sibel Bahşiş organizatörlüğünde düzenlenen “İçindeki Arayış” adlı Workshop etkinliğinde konuklar alanlarında uzman birbirinden değerli eğitmenlerin hazırladığı workshoplarda ruhsal şifada derin ve kıymetli bilgiler edinirken bir taraftan da enerji çalışmalarından faydalandılar. Matematikçi ve Hayatın Algoritması sistemi kurucusu Saliha Nükte Eskici, ThetaHealing Master Eğitmen, Reiki Master ve Yaşam Koçu Burcu Çiloğlu, El ve Yüz Okuma Analisti ve Organ ve Olumlamaları kitabı yazarı Saliha Dökmeci ile Kuantum Bioenerji, Yoga, Spiritual Dowsing ve Sarkaç Eğitmeni Ali Nazım Bahşiş’in konuk konuşmacılar olduğu etkinliğin workshopları festival tadında geçti.

Hayatın Algoritması; her insana özel olan hayat programının akış şeması

Matematikçi ve Hayatın Algoritması sistemi kurucusu Saliha Nükte Eskici’nin, “Hayatın Algoritması ve Kişisel Analiz Workshop’unda yaptığı sunumu tüm konuklar büyük bir ilgiyle takip etti. Workshop sonunda ise hep birlikte matematiksel veriler ışığında ad / soyad ve doğum tarihlerindeki sayıların anlamlarını, çalışma prensiplerini ve hayat yolunda kendilerine verdiği mesajı hesaplayarak öğrendiler. Matematikçi ve Hayatın Algoritması sistemi kurucusu Saliha Nükte Eskici, “İçindeki Arayış Workshopfest’’ etkinliğinde kendi deneyimlerini, uyanış hikayesini, çalışma alanı olan Hayatın Algoritması Programını oluşturma sebepleriyle programın bölümlerini kısaca anlatırken, şu yorumlarda bulundu:

Çorum Katliamının üzerinden 44 yıl geçti Çorum Katliamının üzerinden 44 yıl geçti

Matematikçi ve Hayatın Algoritması sistemi kurucusu Saliha Nükte Eskici, kurucusu olduğu Hayatın Algoritması üzerine konuştu, konuklara kendi algoritmalarını nasıl hesaplayacağını öğretti

“Hayat yolculuğumuzun farklı yerlerinde arayışlarımız bir anda parlayıp uyanışa geçebiliyor. Her birimizde farklı sürelerde ve farklı deneyimlerden sonra bu uyanış başlar. Benim yolculuğumda fenerim matematik sayılar ve geometri oldu. Küçük yaştan beri güçlü olan öngörü ve sezgilerim ilerleyen dönemde ‘Hayatın Algoritması’ ile bir programa dönüştü. Hayatın Algoritması; her insana özel olan hayat programının akış şeması. Dünyaya gelirken getirmiş olduğumuz donanım ve yazılım verilerinin analizi ve sentezi ile oluşan kişisel veri bankasıdır diyebiliriz.”

İsimlerimizin her harfi, doğarken getirmiş olduğumuz bilgi birikimini ve alanlarını gösterir

“Evrenin dili matematiktir” diyen Galileo’nun sözünden de anlaşılacağı gibi; Evren Geometridir, Geometri Matematik, Matematik Sayılar, Sayılar ise Frekanstır.” diye sözlerine devam eden Matematikçi ve Hayatın Algoritması sistemi kurucusu Saliha Nükte Eskici, bu bilgiler ışığında; her bir kişinin ismini oluşturan her harfin sayısal değeri olduğunun bildiklerini ve bu sayıların frekans karşılıklarını bulduklarını belirterek, “İsimlerimizin her harfi, doğarken getirmiş olduğumuz bilgi birikimini ve alanlarını gösterir. Bu bizim doğuştan sahip olduğumuz donanımımızdır. Hayatın Algoritması analizi ile, bu donanımın güçlü yönlerini ve desteklenip geliştirilmesi gereken alanlarını tespit edebiliyoruz. Geliştireceğimiz alanların konularını, derinlemesine irdeleyip farkındalık oluşturuyoruz. Buda kişiye pozitif yönde katkı sağlıyor.”

Hayatın Algoritması, bireysel olarak farkındalık oluşturma ve kendini tanıma programı olduğu gibi, şirket ve ilişki analizlerinde de kullanılabilir.”

Bireyler ve kurumlar hayattaki kullanma kılavuzlarını öğrendiklerinde, her yönden hayatları pozitif yönde değişir

Konuşmasında Hayatın Algoritması’nın Aile ve İş ilişkilerine kattığı değerleri, nasıl daha mutlu keyifli ve bolluk bereket içinde olunacağını gösteren kişiye ait özel sayıları bulmanın formülünü anlatan Matematikçi ve Hayatın Algoritması sistemi kurucusu Saliha Nükte Eskici sözlerini şöyle noktaladı:

“Bugün burada sizlerle hayat yollarımızdaki arayışların içsel olması gerektiği anları heyecanla paylaştık. İçe dönüp öze ulaşma yolculuğumuz ve yolu gösteren çalışmalar yaptık. Kendini tanıma farkındalığını kazanmanın hayatımızı nasıl değiştireceğini konuştuk. Özetle, her bireyin ve kurumun hayattaki kullanma kılavuzunu öğrenmesi için bu analizleri yaptırmasını öneriyoruz; ‘Kendinizi tanımanız ve geliştirmeniz’, ‘Hayat amacınıza doğru emin adımlarla yürümeniz’, ‘Kısır döngülerden çıkmanız’, ‘İş ve ilişki seçimleriniz ve bunların iyileştirilmesi’, ‘Meslek seçiminin doğru yapılması’, ‘Bolluk bereket akışının sağlanması’, ‘Şirket ve Kurumlar için isim çalışması’, ‘Aile analizi ve bebek ismi çalışması’, ‘Sağlık ve para enerjinizin artması’. Bu başlıklar sizler için önemliyse, Hayatın Algoritması Analiz Programı ile tanışmalısınız.”

ThetaHealing Master eğitmen Burcu Çiloğlu

ThetaHealing Meditasyonu ile Zihinden Teslimiyete Giden Kısa Yol

Burcu Çiloğlu küçük yaştan itibaren içinde keşfettiği enerji ve sezgiselliği, hekim olan babası ile hastaları arasındaki sevgi bağının iyileşmede en az uygulanan cerrahi müdahale kadar etkili olduğunu keşfetmiş, yönlenmiş olduğu Koçluk Eğitimleri, Yoga, Reiki, Aton Bilgi Dengeleme, NLP, EFT, ThetaHealing Sistemleri ile Bilinçaltında oluşan kısıtlayıcı inançlardan özgürleşme teknikleriyle Master öğretici olarak çalışmalarını paylaştı.

İçindeki Arayış Workshopfest kapsamında düzenlenen alanda “ThetaHealing Meditasyonu ile Zihinden Teslimiyete Giden Kısa Yol” başlıklı konuşmasında günümüz insanının sürekli koşuşturma halindeyken ne denli kendinden uzaklaştığı, bu sebeple oluşan mutsuz huzursuz kaygı korku dolu günümüz dünyasından thetahealing meditasyonu ile odaklı bilinç ile yüksek frekansa geçiş, düşük frekanslı duygu düşüncelerden özgürleşme, dolayısı ile kendi içine giden kısa yol ile makro kozmos mikro kozmos arasında kurulan sevgi dolu bağlantı ile fiziksel duygusal psikolojik iyileşme hali ve dengelenmişliğin getirdiği huzurlu sağlıklı hayat hakkında bilgiler paylaşıp, konuşmasını katılımcılarla bir ThetaHealing Meditasyonu ile tamamladı.

El - yüz çizgi ve şekillerinden ilişki analizi

El ve Yüz Okuma Analisti Saliha Dökmeci, el ve yüz çizgi ve şekillerinden ilişki analizi yaparak çiftlerin eş seçimlerinde dikkat etmesi gereken detaylara yer verirken eğlenceli bir workshop ortaya koydu. El ve yüz çizgilerinden kişilerin karekteristik özelliklerini ortaya dökerken izleyiciler kendileri ve sevdikleri hakkında önemli bilgiler aldılar. Yine workshop sonrası masasında ciddi bir ilgi gören Saliha Dökmeci, tek tek bireysel danışanlara çizgileri hakkında çarpıcı yorumlar yaparak konuklara özel hissettikleri anlar yaşattı.

ThetaHealing Master eğitmen Burcu Çiloğlu , Çevirmen Yazar Mine Madenoğlu, etkinliğin organizatörü Sibel Bahşiş, Yoga ve Sarkaç Eğitmeni Şaman kökenli Ali Nazım Bahşiş

Çakra Dengeleme Meditasyonu Workshop ve Sarkaç Eğitimi

Kuantum Bioenerji, Yoga ve Sarkaç Eğitmeni Şaman kökenli Ali Nazım Bahşiş “Çakra Dengeleme Meditasyonu Workshop ve Sarkaç Eğitimi konusunda bir sunum yaptı. Kuantum Bioenerji uygulamalarına dair kadim bilgiler veren Ali Nazım Bahşiş, 7 Çakra dengeleme ve şifa meditasyon çalışması ile konukların Çakraları üzerindeki blokajları kaldırarak şifalanma süreçlerinin başlamasına vesile oldu. Bahşiş soyadından anlaşılacağı üzere Şaman kökenli olan Ali Nazım şamanik ve kadim bilgileriyle önemli paylaşımlar yaparken Sarkaç kullanımı üzerine çok değerli bilgiler içeren eğitimi ile geceye noktayı koydu.

Spiritüel alana ilgi duyan konuklar, uyanış yolundaki arayışında psikolojik bilgi ve spiritüel çalışmalarla kişinin kendini keşfetme, anlama, iyileşme ve dönüşüm süreçleri üzerine bilgi sahibi oldular. “İçindeki Arayış” adıyla tamamen spiritüel paylaşımları hedefleyen ve paylaştıkça büyüyen ve büyüdükçe paylaşmayı hedefleyen bu etkinlikte konuklar konuşmacıların anlatımlarını dinledikten sonra akşam geç saatlere kadar enerji çalışması uygulamalarına katıldılar. Dinlenme aralarında konuşmacıların masalarına giderek merak ettikleri soruları sorup bilgiler alırken, bir sonraki İçindeki Arayış Workshopfest için gün saymaya başladılar.

Çeviri yaptığı kitaplarını imzaladı

Etkinlikte ayrıca Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Liberal Studies ortak lisans programını bölüm birinciliği ile bitiren çevirmen yazar Mine Madenoğlu, okuyucuyla kalemini buluşturmasından mutluluk duyduğu ünlü yazarların Türkçe çevirisini yaptığı kitaplarını imzaladı. Madenoğlu, kitaplarını imzalarken ayrıca kişisel ve ruhsal gelişime yönelik okumaları, aldığı eğitimler ve tecrübeleriyle, ofisinde sürdürdüğü şifa ve eğitim faaliyetleri üzerine konuklarla sohbet etti.