Emine SONUGÜR / HAMBURG

Almanya'nın Hamburg kentinde yaşayan ve Mahzun Kırmızıgül'le akraba olan ve aynı zamanda yeni film "Prestij Meselesi"'nde rol alan oyuncu ve iş insanı Cahit Balat önceki gün İstanbul'a uçtu ve galaya iştirak etti.

Gala gecesine yoğun ilgi

Filmle ilgili Cahit Balat muhteşem bir film olduğunu ve Hamburg'da da filmin gösterimine yoğun ilgi olduğunu kaydetti. Balat, herkesin büyük emeği olduğu filmin galasına Türkiye'nin tanınmış simaların yoğun olarak katıldığını aktardı.

Zengin bir kadro

Engin Hepileri, Eser Yenenler, Aslıhan Güner, Biran Damla Yılmaz, Şebnem Bozoklu, Melisa Döngel, Ali Sürmeli, Erkan Petekkaya ve Nursel Köse gibi isimlerin başrolünü paylaştığı Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği "Prestij Meselesi" filminin galasına yoğun katılım olurken zengin bir kadro olduğu bildirildi.

Eskimeyen bir hikaye

Uur Demirow performansıyla ödülü kaptı! Uur Demirow performansıyla ödülü kaptı!

Basın açıklamasında Kırmızıgül, "Bu yıllar önce yaşanmış ve gerçek bir hikaye. Benim için hiçbir zaman eskimeyen bir hikaye olarak kalacak" ifadelerini kullandı. Kırmızıgül, bu filmin kendisi için ömür boyu farklı bir anlam taşıyacağını vurgulayarak, "Yola çıkışın ilk hikayesi var burada. Sevgili Özcan Deniz'in, Hilmi Topaloğlu'nun, benim ve Haluk Levent'in yaşadığı gerçek bir umut hikayesi." şeklinde konuştu.