Turizm kenti Antalya'da yazdan kalma günler yaşanıyor. Hava sıcaklığının 27, deniz suyu sıcaklığının 24 derece olduğu kentte, sahil ve plajlar yaz görüntülerini aratmıyor. Tatilciler, öğle saatlerinde denize girip güneşleniyor. Kumsaldaki şezlonglarda kitap okuyarak güneş banyosu yapan turistler, öğle saatlerinde denize girerek kasımda deniz keyfi yapıyor. Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde jet-ski ve paraşüt gibi yaz sporları Kasım ayında da yapılmaya devam ediyor.

Türk'le evli Rus asıllı Viyoletta Erciş de 2 yaşındaki kızı Yasemin ile birlikte denize girip güneşlendi. Kolluklarıyla yüzen minik kız, annesinin ayaklarından tutmasıyla bir anda kendini havada buldu. Sık sık kızı ile birlikte jimnastik yaptığını söyleyen jimnastik antrenörü Erciş, "Kızım da benim gibi jimnastikçi. Ona dengede durmayı öğretiyorum. Birlikte denize girerek vakit geçiriyoruz" dedi.

Anneler güneşli havayı çocuklarıyla birlikte değerlendirirken yalnız turistler ise bikinilerini giyip plajda sereserpe güneşlendi. Yüzlerini havlu ile kapatarak vücutlarını güneşe teslim eden tatilciler, yılın son güneşli havasının her dakikasını bronzlaşmak için değerlendirdi.