Fethiye'de geçen ay farklı zamanlarda dünyaevine giren Zeynep Ayhan- Okan Sezgin ile Özlem Yardım- Fuat Eren çifti, düğünlerini farklı kılmak için ilginç bir yola başvurdu. Düğünlerinin üzerinden zaman geçmesine rağmen gelin ve damatlıklarını giyen çiftler, tüm dünyada izlenme rekorları kıran Güney Koreli PSY'nin 'Gangnam Style' şarkısının klibini kendilerince yeniden yorumlayarak klip çekti. Gangnam Style klibinde geçen at çiftliği, havuz, sauna, asansör, kapalı otopark ve lunapark gibi tüm sahnelerin yer aldığı eğlenceli düğün klibi, internette tıklanma rekorları kırıyor. Klibin son bölümünde sokaklarda çılgınca dans eden çiftlere, turistlerin de eşlik etmesi klibi daha da ilgi çekici hale getiriyor.

'KLİP ASLINA UYGUN ÇEKİLDİ'

Fuat Eren ve Özlem Yardım çifti, çekimler sırasında eğlendiklerini ancak dans ederken çok zorlandıklarını söyledi. Klibin kendileri için farklı bir deneyim olduğunu anlatan grafik tasarımcısı Fuat Eren, klibin aslına uygun çekildiğini belirtti. Klibi eğlenmek için çektiklerini, internette ilgi göreceğini düşünmediklerini anlatan Eren, bunu da başarmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

'KÖPÜK SAHNESİNDE ÇOK ZORLANDIK'

Klibin başrol oyuncularından fotoğrafçı gelin Özlem Yardım da çekimlerin çok eğlenceli olduğunu kaydetti. Çekimler esnasında çok farklı şeylerin ortaya çıktığına değinen Yardım, "Dansa pek çalışmadık. Hep birlikte bir kere izledik. Sonra oynamaya başladık. Çok eğlenceli ve keyifli vakit geçirdik. Özellikle köpük sahnesinde zorlandık. Çünkü ağzımıza ve gözümüze giriyordu" diye konuştu. Gelin Özlem Yardım, klibin çok ilgi gördüğünü ve düğünlerini gerçekten de ölümsüzleştirdiklerini vurguladı.