Hakan ARSLAN / Hamburg

Edip Akbayram sahne aldı

Hamburg Fenerbahçeliler Derneği 20. Yıl etkinlikleri kapsamında Edip Albayram konseri düzenlendi. Hamburg Wilhelmsburg Bürgerhaus’da saat 20.00'de başlayan konsere büyük ilgi vardı. Bilet fiyatlarının oturma sırasına göre 50, 60 ve 70 Euro olduğu geceden elde edilen gelir, 'Çocuklar Üşümesin 2" Projesi kapsamında, Tunceli'deki çocuklara yapılacak giysi yardımına aktarılacak.

Hamburg Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Çömlek'in açılış konuşması, yeni üyelerin tanıtımı, Mersin CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın konuşması ve gönderilen mesajların okunmasının ardından Edip Akbayram tamamen dolan salonda alkışlar arasında sahne aldı.

Hamburg: Hollandalı taraftarlara kazmayla saldırı girişimi Hamburg: Hollandalı taraftarlara kazmayla saldırı girişimi

Mont, bere ve atkı yardımı

Geceye Hamburg Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Çömlek'in ve Mersin CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın yanı sıra, 2. Başkan Himmet Keklikçi, Basın Sözcüsü Mehmet Taner, yönetim kurulu üyeleri, Hamburg Galatasaraylılar Derneği Başkanı Nihat Kırmızı, Demokrat Çorumlular Platformu sözcüsü Erkan Erçin ile Hamburg'lu iş, sanat ve basın camiasından da çok sayıda isim katıldı. İlki Erzincan'da düzenlenen ve 1.500'den fazla çocuğun kıyafet ihtiyacının karşılandığı 'Çocuklar Üşümesin' projesinin ardından, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, projenin devam ettirilmesini istemiş ve bunun ardından, 'Çocuklar Üşümesin 2' projesi ile Tunceli'de tespit edilerek beden ölçüleri alınan, ihtiyaç sahibi 1084 çocuk için mont, atkı ve bere kampanyası başlatılmıştı. 'Çocuklar Üşümesin 2' proje maliyetinin 409,762TL olduğu öğrenilirken, proje bedelinin yarısı ise Hamburg Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu tarafından karşılandı.