BETAV Balcılık ve Arıcılık A.Ş, yıllardır sektörde öncü konumundaki üreticilerle ve teknik kadroyla üretime bu yıl başladı. Gerçek balın sağlık açısından önemi konusunda da BETAV Balcılık ve Arıcılık A.Ş, topluma önemli bir bilinçlendirme görevini üstleniyor. Bitlis bögesindeki üreticiden topladıkları balları teste sokarak sertifikalı ve yüksek onaylı balları satışa sunuyor. BETAV Balcılık ve Arıcılık A.Ş'nin ilk kez katıldığı 2023 Londra Uluslararası Bal Yarışması'nda kazandığı Altın Bal ödülü, şirketin kalite ve mükemmeliyet odaklı yaklaşımının bir göstergesi oldu.

BİTLİS BALININ ÖNCÜSÜ: BETAV

Bitlis balının tanıtımını şirketin öncelikli hedefi haline getiren BETAV, zengin bitki örtüsü ve iklimiyle ünlü olan bölgedeki arıcılık potansiyelini ortaya koyuyor. BETAV, doğal ve sağlıklı ürünlerini ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtarak Bitlis balının dünya çapında ün kazanmasına katkı sağlıyor.

BETAV'IN KAZANCI ÖĞRENCİLERE BURS OLUYOR

Şirin Payzın'dan sağlık durumuna ilişkin açıklama Şirin Payzın'dan sağlık durumuna ilişkin açıklama

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı (BETAV), maddi imkanları eğitimini karşılamaya yeterli olmayan öğrencilerin eğitimine katkı sağlıyor. BETAV Balcılık ve Arıcılık A.Ş'den elde edilen gelir öğrencilerin eğitim yaşamını destekliyor. Şu anda 600 öğrencinin eğitimine destek olan vakıf 4600 öğrenci mezun etti.

HAKKINDA

Betav Balcılık ve Arıcılık A.Ş, Türkiye merkezli bir bal üreticisi ve arıcılık şirketidir. Doğal ve saf ürünleriyle bilinen şirket, kalite ve güvenilirlik konusunda öncü bir konumda bulunmaktadır. Betav, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sağlık açısından faydalı ve lezzetli bal üretimine odaklanmaktadır. Aynı zamanda Bitlis balının tanıtımı ve dünya çapında bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalar yürütmektedir.