Mor Beyazlı takımın Basın Sözcüsü Levent Yıldırım, Orduspor'un Gözteye'ye 1-0 yenilerek Ziraat Türkiye Kupası maçından elendiğini hatırlatarak artık lig maçlarına bakacaklarını söyledi. Kupa maçında hiç beklemedikleri sonuçla karşı karşıya olduklarını vurgulayan Yıldırım, "Kupada böyle bir sonuç beklemiyorduk. 87'nci dakikada yediğimiz  golle kupaya veda ettik. Çünkü kupadada yolumuza olabildiğince devam etmek istiyorduk.Böyle bir sonuç istemezdik" diye konuştu.

ORDUSPOR'UN MORALE İHTİYACI VAR

Taraftarada seslenen Levent Yıldırım, Beşiktaş maçında tribünlerin doldurularak tezahüratla takıma destek verilmesini istedi. Maçın sonucunda 3 puanı alarak moral depolamak istediklerini de ifade eden Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Var gücümüzle takımımızı destekleyip bu ligde en iyi yerde hedeflerimiz doğrultusunda en iyi yerde olmaya gayret gösteriyoruz. Elbette bu sadece bizim yönetimimizin işi değil. Ordulular'ın bütün hedefidir. Takımımızı gerçekten gönülden destekleyerek Orduspor'un şuanda olduğu yerde, puanımızla lider arasında anormal derecede puan farkları yok. Ligde şu anda çok çetin bir mücadele var. Görüyoruz ki ligin başlarında çok iyi başlayamayan takımlar şu anda açıldı, ciddi sürpriz sonuçlar almaya başladı. Biz lige çok iyi başladık, son günlerde sanki aldığımız sonuçlar itibariyle durgun dönemler geçiriyormuş gibi değerlendirilebilir ama bence bu durum Orduspor'un düşüşünden ziyade diğer takımların lige ısınmalarıyla alakalı."NK(MS/İD)