The Companies Productions organizesinde Avrupa turnesinde bulunan, Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner'in rolleri paylaştığı komedi "Hoş Geldin Boyacı" Hannover ve Hamburg'da kapalı gişe oynadı.

1930-1991 yılları arasında yaşayan İngiliz oyuncu ve senarist Donald Churchill'in yazdığı ve Arif Akkaya'nın yönettiği tipik İngiliz absürt mizah anlayışının bir ürünü olan güldürüde başrolleri Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner paylaştılar.

Oyun, varlıklı bir kadın olan Marcia’nın (Berna Laçin) seyahatte olan eşinin odasını boyatma telaşıyla başlıyor. Yıllardır oyuncu olma arzusuyla yaşayan Walter (Erdal Özyağcılar), boya yapmak için geldiği evde Marcia’nın büyük bir sırrını öğreniyor. Davetsiz misafir olarak Marcia’nın evine giren Jane (Gözde Çetiner), Marcia ile kocasının birlikte yasak aşk yaşadığını ve Marcia’yı tehdit etmesiyle devam ediyor.

Oyun, 22 Mart’ta Berlin’de, 4 Nisan’da Frankfurt’ta, 5 Nisan’da Mannheim’da oynadıktan sonra eylül ayından itibaren Münih, Düseldorf, Köln, Stütgart ve Avusturya’da sahnelenecek.