"GALİBİYET SERİSİ SÜRMELİ"

Son haftalarda aldıkları 9 puanla birlikte deplasmanda alınan iki galibiyetin öz güvenlerini artırdığını anlatan Engin Korukır, şöyle devam etti:

"Bu güzel gidişin devam için galibiyet serisinin sürmesi lazım. Evimizde başarılı olacağımıza inanıyorum. Denizlispor genç ve dinamik bir rakip. Performansı da iyi olan bir ekip. Kaybettiği maçlarda bile çok iyi oyun ortaya koyuyorlar. Çok zor bir maç olacak. Denizlispor maçından da galip ayrılmak zorundayız. Ligdeki yerimizin sağlamlaştırmak için 3 puanlara devam etmemiz lazım.''

HAKAN: "ZORLU BİR DÖNEME GİRDİK"

Çaykur Rizespor’un başarılı orta saha oyuncusu Hakan ise ligde üst üste aldıkları galibiyetlerin devamını getirmek için de çaba harcayacaklarını söylerken şöyle konuştu:

"Önemli bir avantaj elde ettik. Ancak zorlu bir döneme girdik. Bu dönemde az da olsa kredimiz var. Seri galibiyetler kendimize olan güvenimizi de artırdı. Arzu ettiğimiz sonuçları alarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Galip geleceğimize inanıyorum. Art arda alınan galibiyetlerin motivasyonu ile yola devam edeceğiz. Rehavete kapılmayacağız. Arkadaşlarımız sorumluluklarının bilincinde. Şu anda hepimizin tek amacı Denizlispor maçından galip ayrılmak. Süper Lig’e giden yolda alt sıralarda bulunan takımlarla oynayacağımız maçları kayıpsız geçmemiz lazım. Yoksa puan kayıpları ileride sorun yaratır. Tribünleri de dolu görmek istiyoruz."


MK(TM/AÖ) FOTOĞRAF