Fulya OMAÇ / Gazimağusa – KKTC

Turizm sektörünün önemli bir paydaşı olan Türkiye’nin önde gelen halı mağazalarından Doğuş Halı’nın yedi yıldır KKTC’de faaliyet gösteren şubesi Pasha Port Halı çalışanları Şubat-Mayıs sezonunun yorgunluğunu düzenlenen personel gecesinde canlı müzik eşliğinde eğlenerek attılar.

Gazimağusa Kale içinde otantik ambiansa sahip Othella Restaurant’tın bir bölümü tamamen firmaya ayrılırken, geceye şirket ortaklarından Erol Kunduracı ile Mağaza Müdürü Fahri Sayman başta olmak üzere şirket çalışanları eşleriyle birlikte katıldı.

Eski sezonda emeklere teşekkür yeni sezon için de çalışanların moral, motivasyon, arkadaşlık bağlarının güçlenmesi ve bolca enerji depolaması için düzenlenen gecede Mağaza Müdürü Fahri Sayman ile Adnan Mıdık’ın bir ara sahneye çıkarak seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla geceye ayrı bir renk kattılar. Sanatçı Çilem’in seslendirdiği parçalarla devam eden gecede Pasha Port Halı çalışanları sezon yorgunluğunu canlı müzik eşliğinde eşleriyle birlikte dans ederek gönüllerince eğlenerek attılar.

Bu başarıdaki en büyük pay sizlerin

Gecede çalışma arkadaşlarına yönelik sezonu değerlendiren bir konuşma yapan Doğuş Halı Şirket Ortağı Erol Kunduracı, sezon boyunca iyi ve kötü günler yaşadıklarını ancak bir başarılı sezon daha geçirdiklerini belirterek, bu başarıdaki en büyük payın, değerli çalışma arkadaşlarının katkısıyla olduğuna dikkat çekti. Kunduracı, yedi yıldır herkesin özveriyle, inançla ve kardeşçe bir aile ortamında çalıştığını söyledi. Yedi yıllık KKTC dönemi sonrası sonbaharda Türkiye’deki Denizli şubesinde bulunacağını ama sezon içinde de adadaki mağazaya ziyaretlere geleceğini vurgulayan Erol Kunduracı, konuşmasını en alt görevlisinden en üst görevliye kadar tüm çalışma arkadaşlarına canı gönülden teşekkür ederek tamamladı.

Hep beraber başarılara imza attık

Sezonun tamamlanmasıyla beraber düzenledikleri geceyle personellerine unutulmayacak bir gece yaşatan Pasha Port Halı Mağaza Müdürü Fahri Sayman da bir konuşma yaparak şunları söyledi:

“Yıllardır geleneksel olarak hep beraber bu eğlenceleri yapıyoruz. Tatlısıyla, ekşisiyle, acısıyla ve güzelliğiyle bir sezonun daha sonuna geldik. A’dan Z’ye bu ailedeki tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Umuyorum gelecek sezonlarda da hep beraber başarılara, güzel arkadaşlıklara, birlik ve beraberliklere imza atarız.”

Pasha Port Halı Mağaza çalışanı Adnan Mıdık Mağaza Müdürü Fahri Sayman tarafından davet edildiği sahnede yaptığı konuşmasında, sezon boyunca yüksek motivasyonla, profesyonelce ve özveriyle çalışan tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederek, iyi eğlenceler diledi.

Eşini aldatan erkekten Apple’a dava: Mesajları neden silmediniz Eşini aldatan erkekten Apple’a dava: Mesajları neden silmediniz

Konuşmaların ardından solist Çilem ile orgda Emre başarılı performanslarıyla etkinliğe katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı.