Emine SONUGÜR / HAMBURG

"Hasbonkör" adlı oyun seyirciyle buluşmaya hazır "Hasbonkör" adlı oyun seyirciyle buluşmaya hazır

Türkiye'de depremzedeler yararına Mehmet Özkaya Akademi Korosu/ Hamburg Türk Sanat Müziği Korosu birlikte benefiz konser verecekler.

Konuk sanatçı Mehmet Özkaya yönetiminde ve Elif Ergün'ün sunuculuğunda gerçekleşecek olan konsere yoğun katılım bekleniyor. Zengin program müzikseverleri bekliyor.

Hem eğlence hem de yardımlaşma olacağının altını çizen yetkili Elif Ergün, "Bazı vatandaşlarımız yakınlarını kaybetti, bazıları evlerini, bazıları işini kaybetti. Dolayısıyla depremzedelerin yaraları çok derin ve hep birlikte yaraları sarmaya çalışacağız. Bunun için hep birlikte dayanışma içerisinde olmalıyız. Konsere herkesi bekliyoruz" dedi. Koro Şefi Erol Arslan, Selim Gönüldaş (TRT Kanun), Turay Dinleyen (Kemani), Süleyman Öztürk (Piyanist) Yeşilçam Şarkılarından oluşan bir demet müzikseverlere sunacaklar. Ulaşım kolay Ulaşımın kolay olduğu kentin Billstedt semtinde gerçekleşecek olan konser 27 mayıs 2023 Cumartesi günü Stiftung Kultur Palast, Öjendorfer Weg 30a, 22119 Hamburg adresinde ve bilet fiyatları önsatış 17 Euro, akşam gişeden alanlara 20 Euro olduğu açıklandı. Konsere giriş saat 18.30 ve başlangıç 19.30. Bilet almak veya detaylı bilgi almak isteyenlerin 0176-20157628 nolu telefonu arayabilecekleri duyuruldu.