Hatay Temizlik

Hatay Temizlik (Görüntülenme Sayısı: 6)
Sektör TEMİZLİK
İlan Tarihi 1 yıl önce
Firma No 378
Telefon +903262273058
Faks info@hataytemizlik.info
Web Sitesi http://www.hataytemizlik.info/
Adres Sümerler Mahallesi, Dazkiye Caddesi No:3 Defne/HATAY
İl/İlçe Defne / Hatay
Tanıtım Videosu
Firmamız Hatay Temizlik kurulduğu zamandan beri sizler için daima öncelikle kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.. Bizler Hatay temizlik hijyen konusunda uzmandır. Hem işi bilen hem de kalite ve profesyonel kadro isteyen en zor mekânların dahi temizliğini yapa bilme beceri ve donanımına sahip bir firma olarak hizmetinizdeyiz. Hatay Temizlik hizmetini size en iyi şekilde sunmaktayız. Hatay Temizlik, Güler yüzlü müşterilerimiz sayesinde yıllardır temizlik firması olarak tercih edilen firma olma
Firma Hakkında

Firmamız Hatay Temizlik kurulduğu zamandan beri sizler için daima öncelikle kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.. Bizler Hatay temizlik hijyen konusunda uzmandır. Hem işi bilen hem de kalite ve profesyonel kadro isteyen en zor mekânların dahi temizliğini yapa bilme beceri ve donanımına sahip bir firma olarak hizmetinizdeyiz. Hatay Temizlik hizmetini size en iyi şekilde sunmaktayız.
Hatay Temizlik, Güler yüzlü müşterilerimiz sayesinde yıllardır temizlik firması olarak tercih edilen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

banner67

banner68

banner69

banner71

banner84

banner62

banner85

banner73

banner11

banner56

banner51

banner58

banner61

banner82

banner27

banner12

banner81