Selda Bağcan ile gerçekleştirmiş olduğu düetle hızlı bir çıkış yakalayan Ferhat Güneyli, aynı albümde yer alan 'Ah Ulan' şarkısına Berlin’de klip çekti.

2022 Emmy Ödüllerine Succesion ve Ted Lasso damgası 2022 Emmy Ödüllerine Succesion ve Ted Lasso damgası

beSound production etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan şarkı, 17 Temmuz 2020de eşzamanlı Net-d, beSound ve sanatçının kişisel YouTube kanalında yayınlanacak.

Sanatçının bu klibi aynı zamanda yabancı bir yönetmenin yönettiği ve Berlin Kreuzberg’te çektiği ilk klibi oldu.

'Ah Ulan' şarkısının klibinde Flamenko danscı Marion Heinz Flamenko Dansını cesurca Özgün Müzik tınılarıyla serpiştirdi.

Flamenko dansı İspanya'da yaşayan çoğunluğu madenci göçmen İspanyol çingenelerinin kültür mirasıdır. 'Ah Ulan' şarkı sözü ve müziği ise dramatik bir öyküyü özgün müzik tınılarıyla anlatmakta. Klibinde iki kültürü birarada buluşturan sanatçı FERHAT GÜNEYLİ gerçek bir KÜLTÜR ELÇİSİ rolünü üstlenmiştir.

FERHAT GÜNEYLİ BİR KÜLTÜR ELÇİSİ

TÜRK - ALMAN – İSPANYOL – KOLOMBİYALI - KANADALI-RUMEN – AMERİKALI - HEPSi BiRARADA !!

Yaptığı aranjelerle pek çok sanatçıyı zirveye taşıyan ve bu yapıtlarla kendinden söz ettiren Osman İşmen'in düzenlemelerini yaptığı 'Ah Ulan' şarkısı ile Güneyli müzik listelerinde zirveyi zorlamaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Sebastian Rodrigeuz’in üstlediği klibin prodüksiyonunda 7 ülkeden insan yer aldı. Klip Berlin Kreuzberg semtinde uluslararsı ünlü müzik gruplarının sahne aldığı meşhur ‘LIDO’ konser salonunda bir günde çekildi.Yurtiçi ve yurtdışında menajerlik çalışmaları Kınay Production tarafından yürütülen Ferhay Güneyli Avrupa da bir çok müzik fuarı ve festivalinde sahne almıştır.