TÜRKIYE:
Yasak  sökmedi, twitter'dan tepki var!
Twitter yasaklandı; ancak DNS değişikliği yapan ünlüler yine Twitter üzerinden kararı eleştirmeye devam ediyor. İşte ünlülerin Twitter yorumları;

Sinan Oğan @sinan_ogan
Bir ara Yetmez ama EVET diyen kelaynaklar vardı. Neredeler acep? Hadi buyurun. Yetti mi? Yoksa bu da mı yetmez?
 

Kaan Kural @kaankural
Tam kapatamamışlar bu twitter'ı. Yakındır ama. Durmak yok sansüre devam. 

Melis Alphan @melisalphan
dibin dibine doğru uzun bir adım attık. ya batacağız ya çıkacağız
 
Hande Yener @handeyener
Hopp
 
İdris Bal @idrisbal
Tweet lobisi

Uğur Gürses @ugurses
Şanghay Beşlisi'ne girdik işte...
 
Nasrullah Ayan @nasrullahayan
1 ay deneme bedava VPN ler var .. Nasılsa 1 aya bunlar gider :)
 
Cemil İpekçi @CEMIL_IPEKCI
Şu mübarek perşembe gecesi Nevruz öncesi Rabbimden burayı engelliyenleri tez vakit bu dünyadan engellesin inşallah
 
enver aysever @enveraysever2
yasak senin adın
 
Emre Uslu @EmreUslu
Rıza Zarrap'ın twitter hesabı ne bilen var mı? Rica etsek bir kaç kutu gönderse de açtırsa twitteri ya... :((
 
Nurcan Akad @nurcanakad
acaba neden bu kadar korktu, ne geliyordu.. insan merak ediyor
 
Serdar Gökalp @serdargokalp
beyler dumanla haberleşicez. kuru odun toplayın.
 
İhsan Yılmaz @ihsanylmz
Twitter'ı kim yasaklar: Gizlemek zorunda olduğu pislikler olan 1 suçlu yasaklar. Millet, düne kadar ikna olmadıysa da bugün oldu: Hırsızsınız!
 
Hakan Hepcan @hakanhepcan
Evet son tivitleri alalim..
 
Seyit Ali Aral @seyitaliaral
Şimdi İran düşünsün!
 
Mehmet Baransu @mehmetbaransu
Twiter kapatîldı. Bölge bölge kapatılıyor. Biraz önce Eyup kapatıldı. Şimdi başka bir yere geldim ve giriyorum. Birazdan burası da kapanır
 
Bejan Matur @bejanmatur
hep bu ekinoks yüzünden...!
 
Melike Demirağ @melikedemirag
Utanç verici bir durum. Sosyal medya yasaklanamaz.
 
İsmail H. Polat @ismailhpolat
Şimdi Twitter kapanmış mı oldu yani ? Ulen sabaha kadar bütün Türkiye buraya girmenin her türlü yolunu keşfetmezse hocalığı bırakacam:)
 
Elif Ilgaz @elifilgaz
ve ben de telefondan giremiyorum artık
 
Doğu Yücel @doguyucel
Organları birer birer iflas eden adam gibi ölüyor Twitter... O kadar distopya okuduk, böylesini görmedik.
 
Cem Altınsaray @altinsaray
bir sözüm de hala akp'ye oy atacak olan arkadaşlara. bir düşünün. bu adam neden korkuyor. neden insanları susturmak istiyor. sadece düşünün.
 
Alper Sarı @alperseri
ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA HEP KADIKÖY BOĞA'DA BULUŞUYORUZ
 
Atilla Taş @AtillaTasNet
Hakkınızı helal edin, iyi kötü günlerimiz oldu Twitter'da, Ben müziğe dönüyorum mecburen,ilk şarkımın adı "Korkma titre"olacak,şimdiden özür!
 
Levent Kazak @levent_kazak
kapalı twitter daha bi heyecanlı..
 
Serdar Akinan @serdarakinan
Şüphem kalmadı...Çok ciddi bir görüntü veya belge var ki twitter'a erişimi engellediler!
 
Ömür Özdemir @ceriLevis
haa kapanmazsa da ne alâ.. ama heves kalmadı bende valla
 
Hayko Cepkin @HAYKOCPQN
Sen tüitırın kökünü kazıya dur. Biz senin kökünü kazıyacağız. Kesin bilgi.
 
Yekta Kopan @yektakopan
2014 yılında bir gece, kademe kademe özgürlüğün ve iletişimin karartıldığını yaşadığımız bir gece. Tarihe not düşülsün. Unutulmasın.
 
İdris Bal @idrisbal
Twittera erişim engellenmiş. Kuzey Kore'ye hoşgeldiniz
 
Cem Davran @cdavran
Twitter falan kapatılamaz, yemeyin bu numaraları. Yakında, ben şunu kastettim açıklaması gelir.
 
Mahir Zeynalov @MahirZeynalov_
Twitter yasaklanırsa, bir gün hepiniz "keşke biz de sınır dışı edilseydik" diyeceksiniz.
 
Esin Övet @esinovet
Yani simdi bugün son günümüz mü???
 
Cenk Sidar @cenksidar
Twitter'ı yasaklayınca kendisine karşı muhalefetin güçleneceğini anlasaydı zaten bugün içinde bulunduğu duruma düşmezdi!
 
Aslı Aydıntaşbaş @asliaydintasbas
Nasıl bir danışman kadrosu varsa artık, diyemiyorlar ki ”Bu işi daha önce Mübarek denedi. 2009'da İran, 2011'de İran denedi. Aman ha!”
 
Stelyo Pipis @stelyop
Hiçte kapatma falan yok bırakın birbirinizi doldurmayı ahaada tweet atıyorum işte
 
Attila Özdemiroğlu @attilao
Herkes Burada mı? Yoklama :))
 
Demet Evgar @dmtevgar
Tadilat nedeniyle kapatıyoz mu, [email protected])) ?? #seninbirkalbinvar bunu bil yeter.... @)
 
Doğa Rutkay @Doarutkay
Arkadaşlar ekran kararıyoooor yazılar siliniyorr harfler eksik saya yenilenmiyor mentionlar uçtuuuu (son sözler) !!:))
 
Oktay Kaynarca @Kaynarca_Oktay
Tweeter i kapat, facebook u yok et, interneti engelle de aklımızı vicdanımızı yüreğimizi nereye gömeceksin?
 
Şebnem İşigüzel @Sebnemisiguzel
Ölüyoruz.
 
Ergun Babahan @ebabahan
Bu tablonun sorumlusu ne yazık ki Abdullah Gül'dür
 
Sevinç Eratalay @EratalaySevinc
nasıl bir tapesi varsa korkudan apar topar kapatıyor ülkeyi..yuuuuh!!!
 
Sarp Apak @sarpapak81
En kritik twiti yanlış attım :p
 
Şafak Ongan @safakongan
Ulan acaba kapamaya benden mi başladılar? 3G le çalışmadı wifi ya geçince çalıştı Twitter
 
Doğa Rutkay @Doarutkay
Tivitır kapanırsa ayvayı yeriz bu net söyliim. Ben bayaa korkuyorum.. Artık biz ayrılamayız çünki. Bunun bi yolu olmalı. Postaneeeee!! Stop!
 
Hakan Yılmaz @OYUNADAMI
Hadi toparlanın gidiyoruz...
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner67

banner68

banner71

banner62

banner3

banner73

banner57

banner11

banner56

banner51

banner14

banner58

banner61

banner27

banner59

Avukatı: Brunson bugün serbest kalabilir
Türkiye'de Aralık 2016'da tutuklanan ve tutukluluk hali 25 Temmuz'da ev hapsine çevrilen ABD'li...

Haberi Oku