Dha Haftalık Spor Gündemi


SPOR GÜNDEMİ (13 OCAK 2012)

-------------------------------


CUMA

**********************************************************

20.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR - BEŞİKTAŞ         Maç: Ahmet GEVEN

                                                                     6 Resim: Süleyman EKİN

20.00 GAZİANTEPSPOR - MERSİN İDMANYURDU           Maç: Ahmet KAYA

                                                                     7 Resim: Zeki GÜNAY


CUMARTESİ

**********************************************************

13.00 SAMSUNSPOR - ORDUSPOR                        Maç: Murat SANDIKÇI

                                                               6 Resim: İsmail AKDUMAN

16.00 BURSASPOR - SİVASSPOR                         Maç: Emre KOŞAK

                                                               8 Resim: Serhat TEZCAN

16.00 KARABÜKSPOR - TRABZONSPOR                 Maç: Bülent DİKTEPE

                                                               6 Resim: Bülent DİKTEPE


BANK ASYA 1'İNCİ LİGİ

----------------------

13.30 ERCİYESSPOR - BUCASPOR                5 Resim

16.00 ELAZIĞSPOR - KARTAL                      5 Resim


2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP

----------------------

13.30 ADANA DEMİRSPOR  - ALTINORDU    5 Resim


3'ÜNCÜ LİG 2'NCİ GRUP

----------------------

13.30 İSKENDERUN 1967 - SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESPOR      2 Resim


PAZAR

***********************************************************

19.00 ESKİŞEHİRSPOR - GALATASARAY              Maç: Saadet KEFAL

                                                             7 Resim: Hakan TÜRKTAN


BANK ASYA 1'İNCİ LİGİ

----------------------


13.30 BOLUSPOR - GİRESUNSPOR                                          2 Resim

13.30 AKHİSAR BELEİDYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR       4 Resim

13.30 TAVŞANLI LİNYİTSPOR - SAKARYASPOR                         2 Resim

16.00 ADANASPOR   -  KARŞIYAKA                                        5 Resim

19.00 GÖZTEPE  - DENİZLİSPOR                                           4 Resim


2'NCİ LİG BEYAZ GRUP

---------------------

13.30 İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR - ÇORUMSPOR       2 Resim

13.30 KOCAELİSPOR - ŞANLIURFASPOR                        4 Resim

13.30 İY.MALATYASPOR - TURGUTLUSPOR                    3 Resim

13.30 BALIKESİRSPOR - BOZÜYÜKSPOR                        3 Resim

13.30 DİYARBAKIRSPOR - BUGSAŞSPOR                        2 Resim


2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP

----------------------

13.30 ALANYASPOR  - KIRKLARELİSPOR                         3 Resim

13.30 FETHİYESPOR - KIZILCAHAMAMSPOR                    2 Resim

13.30 DENİZLİ BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR              4 Resim


3'ÜNCÜ LİG 1'İNCİ GRUP

----------------------

13.30 MANAVGAT EVRENSEKİSPOR - HACETTEPE         2 Resim


3'ÜNCÜ LİG 2'NCİ GRUP

----------------------

13.30 GÖLCÜKSPOR - KARSSPOR                            3 Resim

13.30 YALISPOR  - OYAK RENAULT                         2 Resim

13.30 ORHANGAZİSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR      2 Resim


3'ÜNCÜ LİG 3'ÜNCÜ GRUP

-----------------------

13.30 BURSA NİLÜFERSPOR - HATAYSPOR                       3 Resim

13.30 DARDANELSPOR - TEKİROVA BELEDİYESPOR            3 Resim

13.30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - AFYONKARAHİSARSPOR    2 Resim


BEKO ALL-STAR (TRABZON)                            10 Resim


PAZARTESİ

***********************************************************

BANK ASYA 1'İNCİ LİG

---------------------

20.00 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇAYKUR RİZESPOR    5 Resim


SALI

**********************************************************

18.00 SİVASSPOR - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR          Maç: Eraydın AYTEKİN

                                                                        7 Resim: Halife YALÇINKAYA

18.00 MANİSASPOR - SAMSUNSPOR                             Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR

                                                                        7 Resim: Evren KASIRGA

20.30 MERSİN İDMANYURDU - KAYSERİSPOR                  Maç: Ali ŞEN

                                                                        6 Resim: Mustafa İNSAN


ÇARŞAMBA

*********************************************************

18.00 TRABZONSPOR  - ESKİŞEHİRSPOR              Maç: Yunus Emre SEL

                                                              8 Resim: Ömür AVCI

18.00 ORDUSPOR - KARABÜKSPOR                      Maç: Erol KÜÇÜKOĞLU

                                                              5 Resim: Erol KÜÇÜKOĞLU

------------------------------------------------------------------------




AHMET ÖZÇELİK


 

Anahtar Kelimeler
spordhahaftalıkgündemi:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner67

banner68

banner71

banner62

banner3

banner73

banner57

banner11

banner56

banner14

banner58

banner27

Leverkusen Tayfun Korkut’a emanet
Bayer Leverkusen’de teknik direktörlük görevine Tayfun Korkut getirildi. Hannover ve Kaiserslautern’in...

Haberi Oku