SPOR GÜNDEMİ (13 OCAK 2012)
-------------------------------
CUMA
**********************************************************
20.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR - BEŞİKTAŞ Maç: Ahmet GEVEN
6 Resim: Süleyman EKİN
20.00 GAZİANTEPSPOR - MERSİN İDMANYURDU Maç: Ahmet KAYA
7 Resim: Zeki GÜNAY
CUMARTESİ
**********************************************************
13.00 SAMSUNSPOR - ORDUSPOR Maç: Murat SANDIKÇI
6 Resim: İsmail AKDUMAN
16.00 BURSASPOR - SİVASSPOR Maç: Emre KOŞAK
8 Resim: Serhat TEZCAN
16.00 KARABÜKSPOR - TRABZONSPOR Maç: Bülent DİKTEPE
6 Resim: Bülent DİKTEPE
BANK ASYA 1'İNCİ LİGİ
----------------------
13.30 ERCİYESSPOR - BUCASPOR 5 Resim
16.00 ELAZIĞSPOR - KARTAL 5 Resim
2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP
----------------------
13.30 ADANA DEMİRSPOR - ALTINORDU 5 Resim
3'ÜNCÜ LİG 2'NCİ GRUP
----------------------
13.30 İSKENDERUN 1967 - SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESPOR 2 Resim
PAZAR
***********************************************************
19.00 ESKİŞEHİRSPOR - GALATASARAY Maç: Saadet KEFAL
7 Resim: Hakan TÜRKTAN
BANK ASYA 1'İNCİ LİGİ
----------------------
13.30 BOLUSPOR - GİRESUNSPOR 2 Resim
13.30 AKHİSAR BELEİDYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 4 Resim
13.30 TAVŞANLI LİNYİTSPOR - SAKARYASPOR 2 Resim
16.00 ADANASPOR - KARŞIYAKA 5 Resim
19.00 GÖZTEPE - DENİZLİSPOR 4 Resim
2'NCİ LİG BEYAZ GRUP
---------------------
13.30 İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR - ÇORUMSPOR 2 Resim
13.30 KOCAELİSPOR - ŞANLIURFASPOR 4 Resim
13.30 İY.MALATYASPOR - TURGUTLUSPOR 3 Resim
13.30 BALIKESİRSPOR - BOZÜYÜKSPOR 3 Resim
13.30 DİYARBAKIRSPOR - BUGSAŞSPOR 2 Resim
2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP
----------------------
13.30 ALANYASPOR - KIRKLARELİSPOR 3 Resim
13.30 FETHİYESPOR - KIZILCAHAMAMSPOR 2 Resim
13.30 DENİZLİ BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR 4 Resim
3'ÜNCÜ LİG 1'İNCİ GRUP
----------------------
13.30 MANAVGAT EVRENSEKİSPOR - HACETTEPE 2 Resim
3'ÜNCÜ LİG 2'NCİ GRUP
----------------------
13.30 GÖLCÜKSPOR - KARSSPOR 3 Resim
13.30 YALISPOR - OYAK RENAULT 2 Resim
13.30 ORHANGAZİSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR 2 Resim
3'ÜNCÜ LİG 3'ÜNCÜ GRUP
-----------------------
13.30 BURSA NİLÜFERSPOR - HATAYSPOR 3 Resim
13.30 DARDANELSPOR - TEKİROVA BELEDİYESPOR 3 Resim
13.30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - AFYONKARAHİSARSPOR 2 Resim
BEKO ALL-STAR (TRABZON) 10 Resim
PAZARTESİ
***********************************************************
BANK ASYA 1'İNCİ LİG
---------------------
20.00 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇAYKUR RİZESPOR 5 Resim
SALI
**********************************************************
18.00 SİVASSPOR - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Maç: Eraydın AYTEKİN
7 Resim: Halife YALÇINKAYA
18.00 MANİSASPOR - SAMSUNSPOR Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR
7 Resim: Evren KASIRGA
20.30 MERSİN İDMANYURDU - KAYSERİSPOR Maç: Ali ŞEN
6 Resim: Mustafa İNSAN
ÇARŞAMBA
*********************************************************
18.00 TRABZONSPOR - ESKİŞEHİRSPOR Maç: Yunus Emre SEL
8 Resim: Ömür AVCI
18.00 ORDUSPOR - KARABÜKSPOR Maç: Erol KÜÇÜKOĞLU
5 Resim: Erol KÜÇÜKOĞLU
------------------------------------------------------------------------
AHMET ÖZÇELİK